[1 Δεκ 2010]
Ο ΑΡΓΗΣ στο 5ο κύπελλο κολύμβησης ΚΟΑΤ
επιστροφή
Για την Τρίπολη θα αναχωρήσει το Σάββατο το πρωί η Αγωνιστική και η Προαγωνιστική ομάδα κολύμβησης του ΑΡΓΗ με 30 κολυμβητές - τριες, προκειμένου να συμμετάσχει στις 4 και 5 Δεκεμβρίου 2010 στο 5ο κύπελλο που διοργανώνει ο ΚΟΑ Τρίπολης.
Η αποστολή της ομάδας θα αναχωρήσει το Σάββατο στις 08.00΄ με αγκαζέ πούλμαν από το γραφείο του Δημ. Μανιάτη και το βράδυ της ίδιας ημέρας θα διανυκτερεύσει σε ξενοδοχείο στην Τρίπολη. Θα επιστρέψει στην Καλαμάτα την Κυριακή το απόγευμα μετά τη λήξη των αγώνων.
Οι προπονητές του ΑΡΓΗ είναι αισιόδοξοι ότι στους αγώνες οι οποίοι είναι επίσημοι, αν και ανεπροετοίμαστοι θα καταφέρουν αθλητές της Αγωνιστικής ομάδας να πιάσουν όρια για τους Χειμερινούς αγώνες Νότιας Ελλάδας. Παράλληλα όλα τα παιδιά θα προσπαθήσουν να δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό ώστε να αξιολογηθεί από τους προπονητές τους το αποτέλεσμα της προπόνησής τους.
Αναλυτικά οι συμμετοχές των αθλητών του ΑΡΓΗ είναι οι παρακάτω:
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ:
ΚΥΒΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (1998) 200 ΕΛΕ - 50 ΥΠΤ - 100 ΥΠΤ
ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (1999) 200 ΕΛΕ - 400 ΕΛΕ - 50 ΠΕΤ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (1999) 50 ΕΛΕ - 100 ΕΛΕ - 100 ΥΠΤ
ΚΑΤΣΙΠΟΔΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (1999) 50 ΕΛΕ - 100 ΕΛΕ - 50 ΠΡΟ
ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (1996) 100 ΠΡΟ - 200 ΠΡΟ - 200 ΜΑΤ
ΦΙΣΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (1996) 50 ΠΡΟ - 100 ΠΡΟ - 200 ΠΡΟ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (1996) 50 ΕΛΕ - 50 ΥΠΤ - 100 ΥΠΤ
ΔΡΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (1996) 100 ΕΛΕ - 200 ΕΛΕ - 400 ΕΛΕ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1997) 50 ΕΛΕ - 100 ΕΛΕ - 200 ΕΛΕ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1997) 100 ΕΛΕ - 100 ΠΡΟ - 200 ΠΡΟ
ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ (1997) 200 ΕΛΕ - 400 ΕΛΕ - 200 ΜΑΤ
ΜΠΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (1997) 100 ΥΠΡ - 50 ΠΕΤ - 200 ΜΑΤ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1998) 400 ΕΛΕ - 50 ΠΕΤ - 200 ΜΑΤ
ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (1998) 50 ΕΛΕ - 100 ΕΛΕ - 50 ΠΕΤ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (1998) 200 ΕΛΕ - 50 ΠΕΤ - 100 ΠΕΤ
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (2000) 100 ΕΛΕ - 200 ΕΛΕ
ΤΣΙΜΠΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (2000) 50 ΠΡΟ - 100 ΠΡΟ
ΚΟΥΤΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ (2000) 200 ΕΛΕ - 50 ΠΕΤ
ΛΟΥΚΑΡΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (2001) 200 ΕΛΕ - 100 ΥΠΤ
ΜΠΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (1999) 50 ΕΛΕ - 100 ΕΛΕ - 200 ΕΛΕ
ΔΡΟΥΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (1999) 50 ΕΛΕ - 100 ΕΛΕ - 200 ΕΛΕ
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1999) 50 ΠΡΟ - 100 ΠΡΟ - 200 ΠΡΟ
ΦΙΣΚΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2000) 200 ΕΛΕ - 200 ΜΑΤ
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (2000) 200 ΕΛΕ 200 ΜΑΤ
ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (2000) 50 ΕΛΕ - 100 ΕΛΕ
ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2000) 50 ΕΛΕ - 100 ΕΛ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (2001) 100 ΕΛΕ - 200ΕΛΕ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (2001) 100 ΕΛΕ - 100 ΠΡΟ
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2001) 200 ΕΛΕ - 50 ΠΕΤ
ΚΥΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (2001) 50 ΕΛΕ - 50 ΠΡΟ